Wałbrzyska 48, 58-100 Świdnica +48 74 852 02 39 wesolapiateczka@vp.pl Poniedziałek-Piątek: 6.15-16.30

Informacja dla rodziców

         

                    Informacja dla rodziców dotycząca przyprowadzania i  odbioru dziecka

 

  1. Wnikliwe zapoznanie się z procedurą wewnętrzną bezpieczeństwa na terenie przedszkola udostępnioną wcześniej na stronie internetowej.
  2. Zabezpieczenie siebie i swojego dziecka ( jeśli ukończyło 4 rok życia) w indywidualną maseczkę osłaniającą nos i usta do i z przedszkola
  3. Przyprowadzanie do przedszkola dziecka zdrowego bez objawów chorobowych.
  4. Dezynfekcja rąk przez rodzica w holu przedszkola.
  5. Podpisanie przez rodzica oświadczenia oraz przekazanie dziecka pracownikowi będącemu w szatni.
  6. Przyprowadzanie i odbieranie dzieci będzie odbywało się bez wchodzenia rodziców do szatni przedszkolnej (dotyczy dzieci wcześniej uczęszczających do przedszkola).

 

 

Aktualności z Wesołej Piątki

Zebranie z Rodzicami

01-09-2021

6 września (poniedziałek) o godz. 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami, na które serdecznie Państwa zapraszamy.   Przebieg zebrania:   -zebranie ogólne z Dyrektorem Przedszkola w ogrodzie przedszkolnym   -spotkanie rodziców z nauczycielami (informacje szczegółowe)   Grupa I...

Czytaj więcej

WITAMY W PRZEDSZKOLU

31-08-2021

  Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy nowych przedszkolaków, którym życzymy...

Czytaj więcej

Wyprawki rok przedszkolny 2021/2022

06-09-2020

ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPRAWKI DO GRUPY I   L.p. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Nazwa elementu wyprawki Ryza papieru ksero Blok techniczny biały A4 Kolorowy brystol Blok techniczny kolorowy A4 Kredki bambino Klej magiczny- tubka Klej biały do papieru ASTRA Klej w sztyfcie Teczka papierowa na gumkę Pędzel szczecinowy...

Czytaj więcej