Wałbrzyska 48, 58-100 Świdnica +48 74 852 02 39 wesolapiateczka@vp.pl Poniedziałek-Piątek: 6.15-16.30

List

 

Bardzo serdecznie witam Was Drodzy Rodzice.

Szczególnie ciepło pragnę powitać tych, którzy po raz pierwszy zawitali w nasze progi. Mam nadzieję, że to miejsce przyniesie Wam mnóstwo ciekawych przeżyć.

Wrzesień 2020 znacznie się różni od poprzednich. Rozpoczynamy go mając na uwadze zagrożenia związane z COVID-19. Obostrzenia sanitarne jakie podjęliśmy mają nam wszystkim pomóc zminimalizować zagrożenie zarażenia się niebezpiecznym wirusem.

 Mam nadzieję, że wracamy wszyscy wypoczęci, zrelaksowani, a co za tym idzie – gotowi do podjęcia nowych wyzwań. Z pewnością wiele przed nami. Kto z Państwa spędzał urlop w górach, miał szansę nabrać sił do przezwyciężania rzeczy niemożliwych. Kto był nad morzem, możliwe, że nauczył się spokoju towarzyszącego pięknym zachodom słońca lub cierpliwości, jeśli był to zatłoczony kurort. A może ktoś jeszcze spędził wakacje na wsi, zyskując dystans, równowagę i zrelaksowany umysł wolny od trosk?

Gdziekolwiek byliśmy, mam nadzieję, że nabraliśmy sił i ochoty do dalszej wędrówki.

W tym roku czeka nas wiele ciekawych, wesołych i pracowitych dni. Nie pozostaje nam nic innego, jak zakasać rękawy i wziąć się do pracy. U progu tego nowego roku przedszkolnego życzę wszystkim nam sił, odwagi i umiejętności pozytywnego myślenia, a także uśmiechu na każdy dzień. Wszystkim nam przyświeca jeden cel: dobro i rozwój dzieci. My na pewno nie zapomnimy, że jesteśmy tu dla Was.

Wszystkim rodzicom życzę dobrej i owocnej współpracy z naszą kadrą. Ponadto dużo sił w codziennym trudzie wychowawczym, nie tylko w przedszkolnym, ale i codziennym życiu. Nauczycielom życzę odwagi, kreatywności, a także sił do rozwiązywania różnych spraw swoich podopiecznych. Życzę cierpliwości, opanowania i uśmiechu na każdy dzień. No i naszym kochanym dzieciom życzę zabawy, radości, beztroski i kreatywności, aby rosły nam na wspaniałych ludzi!

Dziękuję Wam za pomoc finansową w czasie pandemii. Mogliśmy jak zawsze na Was liczyć.

Pozwolicie Państwo, że na koniec złożę życzenia sobie... Sobie życzę, aby wszystkie powyższe życzenia się spełniły.

Bo kiedy rodzic jest szczęśliwy, nauczyciel zadowolony, a dziecko pełne radości – to sukces gwarantowany!

Zatem jeszcze raz wszystkiego dobrego, wspólnego działania, ciągłej zgody, wytrwałości, zaangażowania i wspaniałej współpracy na nowy rok przedszkolny, a przede wszystkim dużo, dużo zdrówka.

                                                                                                                                                                 Danuta Natanek

Dyrektor Przedszkola

 

Rok przedszkolny 2020/2021 rozpoczynamy 1 września 2020 r.Przedszkole w tym dniu jest czynne od godziny 6 do godziny 16.30.Listy grupowe dzieci będą dostępne w przedszkolu 31 sierpnia 2020r.Mając na uwadze obostrzenia sanitarne rodzice dzieci, które uczęszczały już do naszego przedszkola nie będą mogli z dziećmi wchodzić do szatni.

Dzieci będą odbierane przez Panią w korytarzu. Wszystkie kontakty z nauczycielami i z Dyrektorem proszę wcześniej ustalać telefonicznie ( 509476325 lub 74 8520239)Rodzice, którzy nie podpisywali wcześniej oświadczenia proszeni są o podpisanie go i dostarczenie 1 września. 

 

Aktualności z Wesołej Piątki

WITAMY W PRZEDSZKOLU

31-08-2021

  Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy nowych przedszkolaków, którym życzymy...

Czytaj więcej

Wyprawki rok przedszkolny 2023/2024

06-09-2020

ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPRAWKI DO GRUPY I   L.p. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Nazwa elementu wyprawki Ryza papieru ksero Blok techniczny - biały A4 Blok techniczny - kolorowy A4 Papier kolorowy A4 Kredki bambino Klej w sztyfcie Klej magiczny Teczka papierowa na gumkę Plastelina mała Pędzel szczecinowy gruby...

Czytaj więcej