Wałbrzyska 48, 58-100 Świdnica +48 74 852 02 39 wesolapiateczka@vp.pl Poniedziałek-Piątek: 6.15-16.30

Oświadczenie rodzica

Link do pobrania pliku PDF

 

Świdnica,………………………………………..

 

Oświadczenie rodzica/ prawnego opiekuna dziecka, które uczęszcza do Niepublicznego Przedszkola „Wesoła Piątka” w Świdnicy

  1. Zapoznałem(am) się i akceptuję zasady funkcjonowania przedszkola wprowadzone w związku z zagrożeniem COVID-19.
  2. Jestem świadomy(a) o możliwości zarażenia się mojego dziecka, mnie i moich domowników, jak również pracowników przedszkola COVID-19.
  3. Ani ja, ani moi najbliżsi (osoby zamieszkujące pod tym samym adresem) nie są objęci kwarantanną lub izolacją ze względu na zakażenie COVID-19.
  4. Jestem świadomy(a), że podanie nieprawdziwych informacji dotyczących stanu zdrowia mojego dziecka i sytuacji epidemicznej mojej rodziny może narazić na zarażenie, izolację lub kwarantannę wszystkich pracowników przedszkola, ich rodziny, jak również rodziny dzieci przebywających w tej samej grupie.
  5. Zobowiązuję się przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe, bez gorączki, uporczywego kaszlu, kataru.
  6. Wyrażam zgodę na mierzenie mojemu dziecku temperatury ciała podczas pobytu w przedszkolu.
  7. W przypadku wystąpienia u dziecka podczas pobytu w przedszkolu gorączki lub innych niepokojących objawów chorobowych, zobowiązuję się do jak najszybszego odbioru dziecka z przedszkola. Mam świadomość, że o odesłanie dziecka z przedszkola zostaną poinformowani inni rodzice dzieci z tej samej grupy.
  8. Zobowiązuję się do poinformowania jak najszybciej Dyrekcji przedszkola o stanie zdrowia dziecka odebranego z objawami choroby.
  9. O każdorazowej zmianie powyższych oświadczeń natychmiast poinformuję Dyrekcję przedszkola.

 

………………………………………………………………………………….

(podpis rodzica/prawnego opiekuna)

Aktualności z Wesołej Piątki

WITAMY W PRZEDSZKOLU

31-08-2021

  Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy nowych przedszkolaków, którym życzymy...

Czytaj więcej

Wyprawki rok przedszkolny 2023/2024

06-09-2020

ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPRAWKI DO GRUPY I   L.p. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Nazwa elementu wyprawki Ryza papieru ksero Blok techniczny - biały A4 Blok techniczny - kolorowy A4 Papier kolorowy A4 Kredki bambino Klej w sztyfcie Klej magiczny Teczka papierowa na gumkę Plastelina mała Pędzel szczecinowy gruby...

Czytaj więcej

List

14-05-2020

  Bardzo serdecznie witam Was Drodzy Rodzice. Szczególnie ciepło pragnę powitać tych, którzy po raz pierwszy zawitali w nasze progi. Mam nadzieję, że to miejsce przyniesie Wam mnóstwo ciekawych przeżyć.

Czytaj więcej